Dodaj do ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

O nas

Jesteśmy polską firmą rodzinną, która działa od 1962 roku. Tworzymy z najwyższą starannością niepowtarzalne, cieszące oko wyroby galanteryjne. Wiedza przekazywana przez pokolenia pozwoliła nam pielęgnować tradycje oraz działać innowacyjnie. 

W 2017 roku otworzyliśmy nową halę produkcyjną, dzięki której rozwijamy i udoskonalamy nasze rzemiosło. Stworzyliśmy wyjątkową technologię produkcji galanterii skórzanej, a zwłaszcza portfeli, dzięki której możemy produkować niepowtarzalne wyroby, które cieszą się nieustającym zainteresowaniem naszych klientów zarówno w Polsce jak i w wielu krajach europejskich.

Oferujemy kolekcję Canaletto z szeroką gamą produktów, w której cenimy sobie zarówno tradycje jak i podążamy za aktualnymi trendami. Stworzyliśmy autorską kolekcję o wdzięcznej nazwie BajuBaj, która cechuje się wyjątkowymi i jedynymi w swoim rodzaju designem.

Dzięki pasji, doświadczeniu, zaangażowaniu i nieustającej chęci dążenia do perfekcji z nowoczesnym parkiem maszynowym realizujemy projekty dla firm, agencji, sieci handlowych fundacji oraz spełniamy indywidualne oczekiwania naszych klientów.

Nasze wyroby są wytwarzane z wysokiej jakości naturalnej skóry, dzięki której produkty są eleganckie i ponadczasowe.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której znaleźć można portfele damskie i męskie, etui, torby, plecaki i wiele innych produktów. Wszystkie wyroby są produkowane w Smaszkowie koło Błaszek, województwo łódzkie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 118 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-28
Ekipa Canaletto była bardzo pomocna w doborze wymarzonego przez moją Mamę portfela. Chęć niesienia pomocy w tych idiokratycznych czasach, zasługuje podziw i szacunek. Serdecznie polecam wszystkim zakupy w Canaletto.
2024-06-20
OK.
pixel